|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Μέταλλο + Πλαστικό | Μέγεθος: | 62*16*8MM |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο χρώμα πυροβόλων όπλων | Μέρος USB: | USB 2,0 και USB 3,0 |
| Λάμψη μέσα: | PCBA | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος: | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Λογότυπο: | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Επισημαίνω: | Γρήγορο ραβδί μνήμης PCBA,Γρήγορο ραβδί μνήμης cOem,Drive λάμψης σώματος OTG USB μετάλλων |
||
Τύπος C και USB και οι δύο θύρες γρήγορη ταχύτητα μεταλλικό σώμα είναι όπλο μαύρο χρώμα μνήμη stick
Πλεονέκτηματου τύπου c και usb:
Το OTG usb είναι καλό για χρήση από υπολογιστή και τηλέφωνο, αυτό το σχήμα είναι Android τηλέφωνο και iPhone όλα μπορούν να χρησιμοποιήσουν.
Το 3 σε ένα USB flash drive, καλό για χρήση.
Βοηθάμε τον πελάτη να ανεβάσει δεδομένα δωρεάν, μπορούμε να υποστηρίξουμε το λογότυπο λέιζερ του πελάτη δωρεάν.
Εισαγωγές τύπου c και usb:
| Αριθμός | Τροφοδοσία |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο όπλο με τον Ματ. |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Λογότυπο | Λέιζερ, αποτύπωση. |
| Μέγεθος | 62*16*8MM |
| Πορτ USB | USB + Android + iPhone |
| USB | USB 2.0 και USB 3.0 |
| Τροποποιημένο | 1pc μπορεί να σας βοηθήσει λέιζερ λογότυπο |
| Μέσα στο Φλας | Κλάση 10 κάρτας TF |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ονομασία IC | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1- Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας παραγωγής: | |||||||
| Δυναμικότητα | Ο Υψίστερος | Το ελάχιστο | Φόρμα | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Δυναμικότητα | Δυναμικότητα | Γράφει | Διαβάζοντας | Γράφει | Διαβάζοντας | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2Σημείωση. | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, παραγγελία αρχείου αντιγραφής του πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, ποσοστό ελαττώματος δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
| Συνήθως Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από το Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Μοντέλο PVC ανοιχτό καλούπι με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Για διαπραγμάτευση |
Η διαδικασία δοκιμής των φλας τσιπ
1Δοκιμασμός τσιπς
2. SMT
3. Καλλιέργεια χόρτων
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφή
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα δοκιμής
11- Καθαρό / QA
12Συσκευάζω.
Οδηγία για τη σειρά θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.
Πώς να κάνετε την παραγγελία:
1Διάλεξε τα στυλ σου.
Πρώτα, βεβαιωθείτε για τις λεπτομέρειες σχετικά με τα προϊόντα, όπως το μοντέλο, το χρώμα, τον τρόπο εκτύπωσης, τη συσκευασία και την ποσότητα.
2. Προσφορά προϊόντων
Σας προσφέρουμε την τιμή σύμφωνα με τις λεπτομέρειες σας, επειδή η τιμή των φλας τσιπ είναι ασταθής, έτσι ώστε κάθε τιμή που προσφέρεται να ισχύει μόνο μια εβδομάδα κανονικά, η μεγαλύτερη ποσότητα τιμή μπορεί να συζητηθεί.
3. Παραγγελία αγοράς και επιβεβαίωση
Αφού επιβεβαιώσετε την τιμή και τα έργα τέχνης και όλες τις λεπτομέρειες, θα σας στείλουμε τιμολόγιο για επιβεβαίωση, αφού επιβεβαιώσετε το τιμολόγιο και παρακαλώ κανονίστε 30% προκαταβολή.
4. Παραγωγή δείγματος
Συνήθως, το δείγμα παίρνει φωτογραφίες για να το επιβεβαιώσετε. Μόλις εγκρίνετε τις φωτογραφίες δείγματος, μπορούμε να ξεκινήσουμε την μαζική παραγωγή.και θα σας δώσουμε πραγματικό χρόνο αποστολής μαζικών αγαθών μετά την έγκριση των δειγμάτων.
5Όροι πληρωμής
Η πληρωμή μπορεί να γίνει μέσω Τ/Τ Τράπεζας, μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, 30% προκαταβολή μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας και το υπόλοιπο 70% πριν από την αποστολή.
6Όροι αποστολής
Για το USB τα περισσότερα είναι με έκφραση, αν από την έκφραση μας προωθήσει, θα σας δώσουμε το κόστος του φορτίου στο χρόνο προσφοράς, η χρέωση του φορτίου μεταφέρονται σε εμάς με το τιμολόγιο μαζί,Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε το ταχυδρομικό σας λογαριασμό ή να προωθήσετε για να στείλετε επίσης.
Σε μεγάλες ποσότητες, μπορείτε να επιλέξετε αεροπορικώς ή θαλάσσια.
Δίσκοι flash USBχρόνος παραγωγής wΗ Επιτροπή δεσμεύεται για την περίοδο:
MOQ: απεριόριστο για κανονικά σχήματα
Χρόνος παράδοσης μικρής παραγγελίας: 3 ημέρες (πλέον δύο ημέρες με LOGO)
Τυπωμένο LOGO Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: απεριόριστη
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928