|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Μεταλλικό + Κρυστάλλινο | Μέγεθος: | 60*18*10 |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | ασήμι και crytsal | Λάμψη μέσα: | UDP + ΤΎΠΟΣ Γ |
| Μέρος USB: | USB 2,0 και USB 3,0 | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος: | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Λογότυπο: | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Επισημαίνω: | Drive λάμψης Usb κρυστάλλου χάραξης,Drive λάμψης Usb κρυστάλλου ODM,Drive λάμψης 10MB/S OTG USB |
||
Κρυστάλλινο USB με Τύπο C και USB Κρυστάλλινο μέρος χαρακτική ή εκτύπωση λογότυπο γρήγορη ταχύτητα
Ειδικότηταof Κρυστάλλινη μονάδα USB με τύπο c και USB:
Το OTG usb είναι καλό για χρήση από υπολογιστή και τηλέφωνο, αυτά τα σχήματα χρησιμοποιούνται από τον τύπο C.
Βοηθάμε τον πελάτη να ανεβάσει δεδομένα δωρεάν, μπορούμε να υποστηρίξουμε το λογότυπο λέιζερ του πελάτη δωρεάν.
Η χρήση του USB είναι πολύ απλή και βολική.
Το κρυστάλλινο μέρος μπορεί να χαραχθεί ή να εκτυπωθεί το λογότυπο πολύ ωραία.
Κατά τη χρήση, χωρίς οδηγό, χωρίς εξωτερική παροχή ρεύματος, plug and play, live plugging and unplugging
Το μεγαλύτερο χαρακτηριστικό του U δίσκου είναι ότι είναι μικρό και εύκολο να μεταφερθεί
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση φωτογραφιών, δεδομένων και εικόνων, με μια έκταση μόλις 1 τετραγωνικό εκατοστό, εύκολο να μεταφερθεί,
κατάλληλο για ασύρματη πληροφορική και κινητό γραφείο, βελτιώνοντας σημαντικά την αποτελεσματικότητα και καθιστώντας την ανθρώπινη ζωή πιο βολική
Γρήγορες λεπτομέρειες του Crystal usb με τύπο c και USB:
| Αριθμός | Τροφοδοσία |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Ασημένιο και Χρυσό |
| Υλικό | Μεταλλικό+Κρυστάλλινο |
| Λογότυπο | Λέιζερ, αποτύπωση. |
| Μέγεθος | 63.5*36.5*11mm |
| Πορτ USB | USB + Τύπος C |
| USB | USB 2.0 και USB 3.0 |
| Τροποποιημένο | 1pc μπορεί να σας βοηθήσει λέιζερ λογότυπο |
| Μέσα στο Φλας | PCBA |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ονομασία IC | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |
![]()
![]()
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1- Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας παραγωγής: | |||||||
| Δυναμικότητα | Ο Υψίστερος | Το ελάχιστο | Φόρμα | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Δυναμικότητα | Δυναμικότητα | Γράφει | Διαβάζοντας | Γράφει | Διαβάζοντας | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2Σημείωση. | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, παραγγελία αρχείου αντιγραφής του πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, ποσοστό ελαττώματος δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
| Συνήθως Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από το Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Μοντέλο PVC ανοιχτό καλούπι με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Για διαπραγμάτευση |
Η διαδικασία δοκιμής των φλας τσιπ
1Δοκιμασμός τσιπς
2. SMT
3. Καλλιέργεια χόρτων
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφή
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα δοκιμής
11- Καθαρό / QA
12Συσκευάζω.
Οδηγία για τη σειρά θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.
Το πρότυπο με LOGO: T / T 3-4 ημέρες μετά την πληρωμή
Ποσότητα: 1000 -5000/τμήμα Χρόνος παράδοσης: 4-6 εργάσιμες ημέρες (με LOGO συν 2 ημέρες)
Ποσότητα: 5000 -10000/τμήμα Χρόνος παράδοσης: 6-8 εργάσιμες ημέρες (με LOGO συν 3 ημέρες)
Ποσότητα: 10000 -30000/τμήμα Χρόνος παράδοσης: 15 εργάσιμες ημέρες (με LOGO συν 4 ημέρες)
ΟςSΥπηρεσία
1Κάθε USB μπορεί να προσαρμοστεί με διαφορετικό λογότυπο της εταιρείας σας σε μία ή και στις δύο πλευρές.
2. Προεγκαταστήστε το αρχείο στο USB stick και τρέξτε αυτόματα.
3. Προσαρμοσμένο σχήμα, χρώμα και συσκευασία. Αν ψάχνετε για ένα συγκεκριμένο σχήμα, παρακαλώ στείλτε μου μια φωτογραφία.
4- 1 έτος εγγύηση του κατασκευαστή για ελαττωματικά αντικείμενα.
5Εάν υπάρχει κάποιο πρόβλημα κατά τη διάρκεια της χρήσης, παρακαλούμε μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας, θα σας παρέχουμε επαγγελματική τεχνική υποστήριξη.θα παρέχουμε υπηρεσία αντικατάστασης/επισκευής/επιστροφής/επιστροφής σύμφωνα με διαφορετικές καταστάσεις.
6Όλες οι ερωτήσεις και τα ζητήματα ποιότητας θα αντιμετωπιστούν από την εξυπηρέτηση πελατών μας εντός 24 ωρών.
7Θα λάβουμε σοβαρά υπόψη σας τα σχόλιά σας και θα είμαστε έτοιμοι να βρούμε μια ικανοποιητική λύση μαζί σας.
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928