|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Μέταλλο + Plastaic | Μέγεθος: | 54*23*9MM |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | ασήμι με ματ | Μέρος USB: | USB 2,0 και USB 3,0 |
| Λάμψη μέσα: | Κάρτα TF | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος: | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Λογότυπο: | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Επισημαίνω: | Drive λάμψης Usb ODM,Drive λάμψης Usb καρτών TF |
||
USB Flash Drive 3 σε 1, Android iPhone, USB, Όλα μπορούν να χρησιμοποιηθούν εύκολα
Πλεονέκτηματου USB flash drive για κινητά τηλέφωνα, iPhone, OTG:
Τα USB OTG είναι καλά για χρήση από υπολογιστή και τηλέφωνο, αυτά τα σχήματα είναι συμβατά με κινητά Android και iPhone.
Το USB flash drive 3 σε 1, καλό για χρήση.
Βοηθάμε τους πελάτες να ανεβάσουν δεδομένα δωρεάν, μπορούμε να υποστηρίξουμε δωρεάν λογότυπο λέιζερ για τους πελάτες.
Εισαγωγή USB flash drive για κινητά τηλέφωνα, iPhone, OTG:
| Αριθμός είδους | OTG-0054 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Ασημί με ματ |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Λογότυπο | Λέιζερ, Εκτύπωση |
| Μέγεθος | 54*23*9MM |
| Θύρα USB | USB + Android + iPhone |
| USB | USB 2.0 και USB 3.0 |
| MOQ | 1 τεμάχιο μπορεί να σας βοηθήσει με λογότυπο λέιζερ |
| Εσωτερική μνήμη Flash | Κάρτα TF Class 10 |
| Μάρκα Chip | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, κ.λπ. |
| Έλεγχος Chip | Όλα πέρασαν τον έλεγχο H2 (Chip Βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Η υψηλότερη | Η ελάχιστη | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχεία κατά παραγγελία, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθορίζεται σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Η αποδεκτή περιοχή απώλειας σύγκρισης εγγράφων (H2) εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
| Κανονικά σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM ΛΟΓΟΤΥΠΟ με κανονικά σχήματα | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα με άνοιγμα καλουπιού από υλικό PVC | |||||
| Άνοιγμα καλουπιού μοντέλου PVC με δείγματα χρόνου 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Θα διαπραγματευτεί |
Η διαδικασία ελέγχου τσιπ Flash
1. Έλεγχος τσιπ
2. SMT
3. Αποκόλληση
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Έλεγχος H2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9. Συναρμολόγηση
10. Έλεγχος χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
Οδηγός παραγγελίας
1. Επιλογή σχημάτων
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Αποστολή λεπτομερειών OEM σε εμάς
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Επιβεβαίωση τιμής
6. Αποστολή υπογεγραμμένου τιμολογίου και κατάθεση 30%
7. Δημιουργία πραγματικού δείγματος
8. Έγκριση δειγμάτων
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. Υπόλοιπο 70% πριν την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λήψη αγαθών και υπηρεσία πωλήσεων
Πώς να κάνετε παραγγελία:
1. Επιλέξτε τα στυλ σας
Πρώτον, βεβαιωθείτε για τις λεπτομέρειες σχετικά με τα προϊόντα, όπως το Μοντέλο, το Χρώμα, τον Τρόπο εκτύπωσης, τη Συσκευασία και την Ποσότητα. Για προσαρμοσμένη κατασκευή, στείλτε μας τις λεπτομέρειές σας (Αρχεία λογότυπου παρακαλώ φτιάξτε σε AI).
2. Προσφορά προϊόντων
Σας προσφέρουμε τιμή σύμφωνα με τις λεπτομέρειές σας, επειδή η τιμή των τσιπ flash είναι ασταθής, οπότε κάθε προσφερόμενη τιμή ισχύει μόνο για μία εβδομάδα κανονικά, η μεγαλύτερη ποσότητα τιμής μπορεί να συζητηθεί.
3. Εντολή αγοράς και επιβεβαίωση
Αφού επιβεβαιώσετε την τιμή και το έργο τέχνης και όλες τις λεπτομέρειες, θα σας στείλουμε τιμολόγιο για επιβεβαίωση, αφού επιβεβαιώσετε το τιμολόγιο και παρακαλώ κανονίστε προκαταβολή 30%.
4. Παραγωγή δείγματος
Κανονικά το δείγμα παίρνει φωτογραφίες υψηλής ευκρίνειας για να τις επιβεβαιώσετε, μόλις εγκρίνετε τις φωτογραφίες του δείγματος μπορούμε να ξεκινήσουμε τη μαζική παραγωγή και θα σας δώσουμε τον πραγματικό χρόνο αποστολής μαζικών αγαθών μετά την έγκριση των δειγμάτων.
5. Όροι πληρωμής
Η πληρωμή μπορεί να γίνει μέσω T/T Bank, Μετρητών, West Union, PAYPAL και Alipay, προκαταβολή 30% μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας και το υπόλοιπο 70% πριν την αποστολή.
6. Όροι αποστολής
Για USB, οι περισσότερες αποστολές γίνονται με express, αν μέσω του δικού μας Express forwarder, θα σας δώσουμε το κόστος μεταφοράς κατά την προσφορά, το κόστος μεταφοράς μεταφέρεται σε εμάς μαζί με το τιμολόγιο, μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε τον δικό σας λογαριασμό express ή forwarder για να στείλετε.
Σε μεγάλες ποσότητες, μπορείτε να επιλέξετε αεροπορικώς ή θαλασσίως.
USB flash drivesχρόνος παραγωγήςδεσμευόμαστε για την περίοδο:
MOQ: απεριόριστο για κανονικά σχήματα
Χρόνος παράδοσης μικρής παραγγελίας: 3 ημέρες (συν δύο ημέρες με ΛΟΓΟΤΥΠΟ)
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για εκτυπωμένο ΛΟΓΟΤΥΠΟ: απεριόριστο
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928