|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Μέταλλο | Μέγεθος USB: | 41.7*12.1*7.4mm |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο χρώμα σωμάτων με λαμπρό | Λογότυπο: | Τυπωμένη ύλη/λέιζερ |
| Θύρα USB: | USB 2,0 και USB 3,0 | Flash chips: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron κ.λπ. |
| Εκτός από τα στοιχεία: | Πάνω από 10 χρόνια | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος: | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Επισημαίνω: | Drive λάμψης 64GB USB 3,Metal USB 3.0 256GB,Μέταλλο USB 3 |
||
Γρήγορη μεταλλική μονάδα USB 3.0 Flash Drive 80MB-150MB/S 64GB 128GB 256GB με δακτύλιο
Πλεονέκτημα γρήγορης μεταλλικής μονάδας USB:
Αυτά τα σχήματα μπορούν να είναι και USB 2.0 και 3.0, το USB 3.0 έχει τη μεγαλύτερη μνήμη 256GB 512GB που μπορείτε να επιλέξετε.
Κατασκευάζουμε όλα τα τσιπ flash USB να είναι πλήρους μνήμης, όλα μπορούν να περάσουν τη δοκιμή H2.
Εσωτερικά τσιπ flash είναι UDP flash, μπορούν να είναι αδιάβροχα.
Η ποιότητα flash είναι πιο σταθερή και πολύ γρήγορη.
Με δακτύλιο εύκολο στη μεταφορά.
Μπορούμε επίσης να σας βοηθήσουμε να ανεβάσετε δεδομένα δωρεάν.
Γρήγορες λεπτομέρειες γρήγορης μεταλλικής μονάδας USB:
| Αριθμός είδους | M-0118 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | Ασημί σώμα με γυαλιστερό |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Λογότυπο | Laser/Εκτύπωση |
| Μέγεθος USB |
41.7*12.1*7.4mm |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE,κ.λπ. |
| Μάρκα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI,κ.λπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (τσιπ Βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
| Ταχύτητα εγγραφής | Πάνω από USB 3.0 50-80MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Πάνω από USB 3.0 80-100MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Το υψηλότερο | Το ελάχιστο | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχεία παραγγελίας, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθοριστεί σύμφωνα με το μέγεθος αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Η δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Η Διαδικασία Δοκιμής Τσιπ Flash
1. Δοκιμή τσιπ
2. SMT
3. Απομάκρυνση
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Laser
9. Συναρμολόγηση
10. Δοκιμή χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
Οδηγός Παραγγελίας
1. Επιλέξτε σχήματα
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Στείλτε μας λεπτομέρειες OEM
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Τιμή επιβεβαιώθηκε
6. Στείλτε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και κάντε προκαταβολή 30%
7. Δημιουργήστε πραγματικό δείγμα
8. Δείγματα εγκρίθηκαν
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λήψη υπηρεσίας πωλήσεων αγαθών
| Κανονικά σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO με κανονικά σχήματα | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM σχήματα με άνοιγμα καλουπιού από υλικό PVC | |||||
| Άνοιγμα καλουπιού μοντέλου PVC με χρόνο δειγμάτων 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Θα διαπραγματευτεί |
ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Ε1: Θα μπορούσαμε να παραγγείλουμε ένα δείγμα για δοκιμή ποιότητας πριν από μαζική παραγγελία;
Α: Η παραγγελία δείγματος είναι αποδεκτή. Υποστηρίζουμε την αποστολή 1 τεμαχίου δείγματος.
Ε2: Θα μπορούσαμε να κάνουμε μια μικτή παραγγελία;
Α: Είναι εντάξει. Μπορείτε να αναμίξετε χρώμα σώματος και μνήμη flash για να κάνετε παραγγελία, αν η μεγάλη ποσότητα μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε προσαρμοσμένο χρώμα επίσης.
Ε3: Θα μπορούσαμε να έχουμε το λογότυπο της εταιρείας μας στα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε εκτύπωση μεταξοτυπίας, χάραξη με λέιζερ, θερμή σφράγιση, εκτύπωση πλήρους χρώματος, κ.λπ.
Ε4: Θα μπορούσαμε να σχεδιάσουμε κουτί δώρου με τις δικές μας ιδέες;
Α: Ναι, απλώς παρέχετε τις ιδέες σας. μπορούμε να φτιάξουμε τη συσκευασία σύμφωνα με τα αιτήματά σας.
Ε5: Ποιο λογισμικό δοκιμών χρησιμοποιούν τα τσιπ flash σας;
Α: Όλα τα τσιπ flash μας έχουν περάσει τη δοκιμή H2. υποσχόμαστε 100% επιτυχία στη δοκιμή λογισμικού H2.
Ε6: Τι πιστοποίηση έχει το εργοστάσιό σας;
Α: Έχουμε: πιστοποιητικό CE, FCC, ROHS, το εργοστάσιό μας έχει επίσης έλεγχο SGS.
Ε7: Πώς πληρώνεται;
Α: Η πληρωμή γίνεται μέσω T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL και Alipay, προκαταβολή 30% πριν από την παραγωγή, υπόλοιπο 70% πριν από την αποστολή.
Ε8: Πόσος είναι ο χρόνος παραγωγής;
Α: Ο χρόνος δειγμάτων είναι συνήθως 2 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής εξαρτάται από την ποσότητα σας, με βάση 1000 τεμάχια είναι 5-7 ημέρες.
Ε9: Πώς γίνεται η αποστολή;
Το USB συνήθως αποστέλλεται με express, μπορεί μέσω του δικού μας μεταφορέα, μπορείτε επίσης να στείλετε μέσω του δικού σας λογαριασμού και μεταφορέα επίσης.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928