|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | πλαστική ύλη | Μέγεθος: | 55*22,1*9 χλστ |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | λευκό/Μαύρο | Μέρος USB: | USB 2.0 |
| Λάμψη μέσα: | PCBA | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος: | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Λογότυπο: | Αποτύπωμα | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Επισημαίνω: | Linux2.4 Πλαστική μονάδα flash USB,4 MB/S Πλαστική μονάδα flash USB,Πλαστικές μονάδες flash USB OTG |
||
Ανθεκτικό πλαστικό USB Flash Drive USB 2.0 Υψηλής Ταχύτητας Συμβατό με Ευρωπαϊκά και Αμερικανικά Πρότυπα
Χαρακτηριστικό του USB flash drive Type C:
Τα USB OTG είναι κατάλληλα για χρήση με υπολογιστή και τηλέφωνο, αυτά τα σχήματα χρησιμοποιούνται από τηλέφωνα Android.
Βοηθάμε τους πελάτες να ανεβάσουν δεδομένα δωρεάν, μπορούμε να υποστηρίξουμε δωρεάν λογότυπο λέιζερ για τους πελάτες.
Η χρήση του USB είναι πολύ απλή και βολική
Κατά τη χρήση, χωρίς οδηγό, χωρίς εξωτερική τροφοδοσία, plug and play, ζωντανή σύνδεση και αποσύνδεση
Το μεγαλύτερο χαρακτηριστικό του U disk είναι ότι είναι μικρό και εύκολο στη μεταφορά
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση φωτογραφιών, δεδομένων και εικόνων, με έκταση μόλις 1 τετραγωνικό εκατοστό, εύκολο στη μεταφορά,
κατάλληλο για ασύρματη υπολογιστική και κινητή εργασία, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα και κάνοντας την ανθρώπινη ζωή πιο βολική
Γρήγορες λεπτομέρειες του USB flash drive Type C:
| Αριθμός αντικειμένου | OTG-0050 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Ασημί με ματ φινίρισμα |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Λογότυπο | Λέιζερ, Εκτύπωση |
| Μέγεθος | 55*22.1*9mm |
| Θύρα USB | USB + Android |
| USB | USB 2.0 |
| MOQ | 1 τεμ |
| Εσωτερική μνήμη Flash | Pcba |
| Μάρκα Chip | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, κ.λπ. |
| Δοκιμή Chip | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (βαθμός Α chip, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
![]()
![]()
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Η υψηλότερη | Η ελάχιστη | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχεία κατά παραγγελία, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθορίζεται σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Η σύγκριση εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Η Διαδικασία Δοκιμής Chip Flash
1. Δοκιμή Chip
2. SMT
3. Απομάκρυνση
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9. Συναρμολόγηση
10. Δοκιμή Χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
Οδηγός Παραγγελίας
1. Επιλογή σχημάτων
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Αποστολή λεπτομερειών OEM σε εμάς
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Επιβεβαίωση τιμής
6. Αποστολή τιμολογίου υπογεγραμμένου και κατάθεση 30%
7. Δημιουργία πραγματικού δείγματος
8. Έγκριση δειγμάτων
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λήψη αγαθών και εξυπηρέτηση μετά την πώληση
USB flash drives χρόνος παραγωγήςδεσμευόμαστε για την περίοδο:
MOQ: απεριόριστο για κανονικά σχήματα
Χρόνος παράδοσης μικρής παραγγελίας: 3 ημέρες (συν δύο ημέρες με ΛΟΓΟΤΥΠΟ)
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για εκτυπωμένο ΛΟΓΟΤΥΠΟ: απεριόριστο
MOQ ανοίγματος καλουπιού PVC:
Συνήθως η χύδην ποσότητα κάτω των 2.000 τεμαχίων χρειάζεται πληρωμή κόστους καλουπιού 50 USD
Περισσότερα από 2.000 τεμάχια μπορούν να είναι δωρεάν χρέωση καλουπιού
Το πρότυπο με ΛΟΓΟΤΥΠΟ: T / T 3-4 ημέρες μετά την πληρωμή
Ποσότητα: 1000 -5000/τεμάχιο Χρόνος παράδοσης: 4-6 εργάσιμες ημέρες (με ΛΟΓΟΤΥΠΟ συν 2 ημέρες);
Ποσότητα: 5000 -10000/τεμάχιο Χρόνος παράδοσης: 6-8 εργάσιμες ημέρες (με ΛΟΓΟΤΥΠΟ συν 3 ημέρες);
Ποσότητα: 10000 -30000/τεμάχιο Χρόνος παράδοσης: 15 εργάσιμες ημέρες (με ΛΟΓΟΤΥΠΟ συν 4 ημέρες)
Περισσότερα από 50000/τεμάχιο και περισσότερος χρόνος παραγωγής για συζήτηση του χρόνου σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
Ο παραπάνω χρόνος παράδοσης μετά την επιβεβαίωση του δείγματός σας και την παραλαβή της κατάθεσής σας.
Πώς να κάνετε παραγγελία:
1. Επιλέξτε τα στυλ σας
Πρώτον, βεβαιωθείτε για τις λεπτομέρειες σχετικά με τα προϊόντα, όπως το Μοντέλο, το Χρώμα, τον Τρόπο εκτύπωσης, τη Συσκευασία και την Ποσότητα. Προσαρμοσμένη κατασκευή, παρακαλούμε στείλτε μας τις λεπτομέρειες (αρχεία λογοτύπου παρακαλούμε να είναι σε μορφή AI).
2. Προσφορά προϊόντων
Σας προσφέρουμε τιμή σύμφωνα με τις λεπτομέρειές σας, επειδή η τιμή των chip flash είναι ασταθής, οπότε κάθε προσφερόμενη τιμή ισχύει μόνο μία εβδομάδα κανονικά, η μεγαλύτερη ποσότητα τιμής μπορεί να συζητηθεί.
3. Παραγγελία αγοράς και επιβεβαίωση
Αφού επιβεβαιώσετε την τιμή και το έργο τέχνης και όλες τις λεπτομέρειες, θα σας στείλουμε τιμολόγιο για επιβεβαίωση, αφού επιβεβαιώσετε το τιμολόγιο και παρακαλούμε να κανονίσετε κατάθεση 30%.
4. Παραγωγή δείγματος
Κανονικά το δείγμα παίρνει φωτογραφίες υψηλής ευκρίνειας για να τις επιβεβαιώσετε, μόλις εγκρίνετε τις φωτογραφίες του δείγματος μπορούμε να ξεκινήσουμε τη μαζική παραγωγή, και θα σας δώσουμε τον πραγματικό χρόνο παράδοσης μαζικών αγαθών μετά την έγκριση των δειγμάτων.
5. Όροι πληρωμής
Η πληρωμή μπορεί να γίνει μέσω T/T Bank, Μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, 30% κατάθεση πληρωμένη μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας και το 70% υπόλοιπο πληρωμένο πριν από την αποστολή.
6. Όροι αποστολής
Για USB, οι περισσότερες αποστολές γίνονται με express, αν μέσω του δικού μας Express forwarder, θα σας δώσουμε το κόστος μεταφοράς κατά την προσφορά, η χρέωση μεταφοράς μεταβιβάζεται σε εμάς μαζί με το τιμολόγιο, μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε τον δικό σας λογαριασμό express ή forwarder για αποστολή.
Σε μεγάλες ποσότητες, μπορείτε να επιλέξετε αεροπορικώς ή θαλασσίως.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928