|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Ανοικτή φόρμα από το PVC | Λογότυπο: | Μπορέστε να τυπώσετε επίσης μπορεί καμένος μαζί με τη φόρμα PVC |
|---|---|---|---|
| Τύπος λάμψης: | PCBA + μέταλλο | Θύρα USB: | USB 2,0 και USB 3,0 |
| Ικανότητα: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB | Δοκιμή λάμψης: | Όλοι περνούν τη δοκιμή H2 |
| Εμπορικό σήμα λάμψης: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Πιστοποιητικό: | CE/FCC/ROHS |
| Επισημαίνω: | τρισδιάστατο Drive αντιγράφων PVC USB,Πλέοντας Drive PVC USB σκαφών,Drive λάμψης συνήθειας USB PVC |
||
Σχήματα ιστιοπλοϊκών πλοίων από προσαρμοσμένα σχήματα από 3D αντίγραφο του πραγματικού USB USB
ΠλεονέκτηματουΠροσαρμοσμένο USB flash drive:
Σχεδιάζουμε έργα ζωγραφικής PVC πολύ γρήγορα, αφού πάρουμε το σχέδιο πελάτη περίπου 2 ώρες μπορεί να εκδώσει.
Τα μούχλα PVC είναι ανοιχτά βολικά και με καλή τιμή.
Μπορούμε να προσαρμόσουμε οποιοδήποτε σχήμα σύμφωνα με τις φωτογραφίες των πελατών, το σχέδιο και τα πραγματικά προϊόντα.
Χωρίς μεσαίο προμηθευτή.
Γρήγορες λεπτομέρειες για προσαρμοσμένο pvc usb
| Αριθμός | PV-0031 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Χρώμα σώματος | Τάγμα |
| Υλικό | PVC |
| Λογότυπο | Κατασκευασμένο από κοινού με μούχλα PVC και εκτύπωση |
| Τροποποιημένο | 10pc μπορεί να ανοίξει το καλούπι πολύ γρήγορα |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ονομασία IC | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συσκευή:
1Η τυποποιημένη συσκευασία είναι Polybag, ή μικρό λευκό κουτί, το λευκό κουτί θα ταιριάζει με το μέγεθος των προϊόντων.
2.Μπορεί επίσης να γίνει προσαρμοσμένη η φουσκωτή + χαρτί cmyk εκτύπωση.
3.Μπορεί επίσης σύμφωνα με το αίτημα προσαρμογής για να κάνει το κουτί συσκευασίας, cmyk εκτύπωση για όλη την πλευρά του κουτιού πάρα πολύ.
Πιστοποίηση:
1Όλες οι παραγωγές έχουν περάσει το τεστ CE, FCC, RoHs και να πάρει το πιστοποιητικό.
2Τα προϊόντα μπαταρίας έχουν περάσει όλες τις δοκιμές 38.3 και MSDS.
3Το εργοστάσιο μας πέρασε επίσης τον έλεγχο του SGS, TUV, HQTS.
Η διαδικασία δοκιμής των φλας τσιπ
1Δοκιμασμός τσιπς
2. SMT
3. Καλλιέργεια χόρτων
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφή
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα δοκιμής
11- Καθαρό / QA
12Συσκευάζω.
| Συνήθως Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από το Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Μοντέλο PVC ανοιχτό καλούπι με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Για διαπραγμάτευση |
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Ερώτηση 1: Μπορούμε να παραγγείλουμε ένα δείγμα για δοκιμή ποιότητας πριν από την παραγγελία χύδην;
Α: Η παραγγελία δείγματος είναι αποδεκτή. Υποστηρίζουμε να στείλουμε δείγμα 1pcs.
Ε2: Μπορούμε να κάνουμε μια μικτή παραγγελία;
Α: Είναι εντάξει. Μπορείς να αναμείξειςχρώμα σώματος και μνήμη flash για να κάνει την τάξη, αν μεγάλη ποσότητα μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε προσαρμοσμένο χρώμα πάρα πολύ.
Ε3: Μπορούμε να έχουμε το λογότυπο της εταιρείας μας στα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε εκτύπωση οθόνης, χαρακτική με λέιζερ, θερμή γραμματογράφηση, πλήρη χρωματική εκτύπωση κλπ.
Ε: Τα δείγματα χρειάζονται πληρωμή;
Α: Αν μόνο δείγματα εικονικών και το λογότυπο λέιζερ και το λογότυπο εκτύπωσης CMYK μπορούμε να σας υποστηρίξουμε δωρεάν για να κάνετε δείγματα.
Ε5: Μπορούμε να σχεδιάσουμε κουτί δώρων με τις δικές μας ιδέες;
Α: Ναι, απλά παρέχετε τις ιδέες σας, μπορούμε να κάνουμε το πακέτο όπως τα αιτήματά σας.
Ε6: Πόσο καιρό μπορώ να πάρω τα δείγματα;
Απ: Συνήθως σχήματα λέιζερ ή CMYK δείγματα εκτύπωσης μπορεί να κάνει σε σας μέσα σε μία ημέρα, εκτύπωση οθόνης να κάνει σε σας μέσα σε 2 ημέρες.
Ε7: Ποιο λογισμικό δοκιμών χρησιμοποιείτε για τα φλας τσιπ;
Α: Όλες οιUSBτα flash chips είναιΠέρασετο H2δοκιμές·Όλες οι κάρτες TF και SD έχουν περάσει το τεστ H2.Υποσχόμαστε 100% πέρασε το λογισμικό H2.
Ε8: Ποια πιστοποίηση έχει το εργοστάσιό σας;
Α: Έχουμε: CE, FCC,ROHS,REACHπιστοποιητικότων προϊόντων, το εργοστάσιο μας έχουν επίσηςΠέρασε τοSGS, TUV, HQTSΈλεγχος.
Ε: Πώς να πληρώσετε;
Α:ΠληρωμήΧρήσηΤ/Τ Τράπεζα, μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, 30% προκαταβολή πληρωμένηπριν από την παραγωγή,70% υπόλοιπο πληρωμένο πριν από την αποστολή.
Ε10: Πόσος είναι ο χρόνος παραγωγής;
Α: ΔείγματαΟ χρόνος είναι συνήθως2 ημέρες, χονδρικές φορές φαίνεται πόσο μεγάλο για την ποσότητα σας, με βάσηΤάξη1000pcs είναι 5-7 ημέρες.Για τα δείγματα και τα δείγματα pp μπορούμε να σας στείλουμε φωτογραφίες για να εγκρίνετε επίσης μπορούμε να σας στείλουμε πραγματικά δείγματα για να εγκρίνετε.
Ε11: Πώς να αποσταλεί;
Για μικρή ποσότητα nΣυνήθως τα στέλνουμε με ταχυδρομείο.μέσω του ταχυδρομείου μας,Επίσης μπορεί Ναυτιλίαμέσωιδιοκτησία του πελάτηπρος τα εμπρόςκαι δικός λογαριασμός για να στείλει έξω, μεγάλη ποσότητα μπορεί να αποστέλλονται με αεροπορική ή ναυτιλία από τη θάλασσα.
Ε12: Πόση είναι η εγγύηση;
Η εγγύηση όλων των προϊόντων μας είναι ένα έτος μετά την αποστολή των αγαθών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928