|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Μέταλλο | Φορτώστε τα στοιχεία: | Δωρεάν |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι | Σύνδεσμος 1: | Τύπος c + usb |
| Εμπορικό σήμα λάμψης: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Συσκευασία: | Custom made / polybag |
| Λογότυπο: | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Επισημαίνω: | Drive λάμψης μετάλλων USB OTG,Drive 256GB λάμψης μετάλλων USB συστροφής,Drive λάμψης συστροφής OTG USB |
||
TType C και Twist Metal USB Flash Drive 2.0 και 3.0 Μεγάλη ταχύτητα 256GB 128GB
Πλεονέκτημα του USB flash drive OTG:
Το OTG usb είναι καλό για χρήση από υπολογιστή και τηλέφωνο, αυτό το σχήμα είναι Micro phone μπορεί να χρησιμοποιηθεί επίσης.
Βοηθάμε τους πελάτες να ανεβάσουν δεδομένα δωρεάν.
Όλες οι μονάδες USB είναι από κορυφαίους προμηθευτές ημιαγωγών.
Πραγματοποιούνται 100% πλήρης μνήμη και αυστηρές δοκιμές και επιθεωρήσεις.
Όλες οι μονάδες USB και οι κάρτες μνήμης είναι κατασκευασμένες από το μοντέρνο εργοστάσιο μας.
Δεν υπάρχει μεσάζων, η εργοστασιακή τιμή κάνει την επιχείρησή σας πιο ανταγωνιστική.
Σας υποστηρίζουμε τέλεια υπηρεσία μετά την πώληση κάνει την επιχείρησή σας ευκολότερη.
Υποστηρίζουμε την επιχείρησή σας και να πάρει κοινή ανάπτυξη, υποστηρίζουμε επίσης καμία MOQ και δείγματα χύδην πολύ γρήγορη παράδοση πάρα πολύ.
Ειδικότηταof OTGΔίσκος flash USB
1Η χρήση του USB είναι πολύ απλή και βολική.
Κατά τη χρήση, χωρίς οδηγό, χωρίς εξωτερική παροχή ρεύματος, plug and play, live plugging and unplugging
2Το μεγαλύτερο χαρακτηριστικό του U δίσκου είναι ότι είναι μικρό και εύκολο να μεταφερθεί.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση φωτογραφιών, δεδομένων και εικόνων, με μια έκταση μόλις 1 τετραγωνικό εκατοστό, εύκολο να μεταφερθεί,
κατάλληλο για ασύρματη πληροφορική και κινητό γραφείο, βελτιώνοντας σημαντικά την αποτελεσματικότητα και καθιστώντας την ανθρώπινη ζωή πιο βολική
3Η ασφάλεια του δίσκου είναι καλή.
Με το ζόρι θα αφήσει νερό ή σκόνη να διεισδύσει και δεν θα γρατζουνιστεί.
4Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης
Γρήγορη λεπτομέρεια.of OTGΔίσκος flash USB
| Αριθμός | Τροφοδοσία |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | ασημένιο |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Λογότυπο | Λέιζερ, αποτύπωση. |
| Μέγεθος | 55.1*17.1*10.1mm |
| Πορτ USB | USB + Τύπος C |
| USB | USB 2.0 και USB 3.0 |
| Τροποποιημένο | 1pc μπορεί να σας βοηθήσει λέιζερ λογότυπο |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ονομασία IC | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |
![]()
![]()
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1- Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας παραγωγής: | |||||||
| Δυναμικότητα | Ο Υψίστερος | Το ελάχιστο | Φόρμα | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Δυναμικότητα | Δυναμικότητα | Γράφει | Διαβάζοντας | Γράφει | Διαβάζοντας | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2Σημείωση. | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, παραγγελία αρχείου αντιγραφής του πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, ποσοστό ελαττώματος δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Η διαδικασία δοκιμής των φλας τσιπ
1Δοκιμασμός τσιπς
2. SMT
3. Καλλιέργεια χόρτων
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφή
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα δοκιμής
11- Καθαρό / QA
12Συσκευάζω.
Οδηγία για τη σειρά θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.
| Συνήθως Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από το Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Μοντέλο PVC ανοιχτό καλούπι με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Για διαπραγμάτευση |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928