|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Μέταλλο | Τύπος λάμψης: | ΜΙΝΙ UDP |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι | Σύνδεσμος 1: | Android + USB 2.0 |
| Εμπορικό σήμα λάμψης: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Συσκευασία: | Πολυβαλμαφίο |
| Λογότυπο: | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Επισημαίνω: | Μικροϋπολογιστής OTG USB μετάλλων,ΜΙΝΙ μικροϋπολογιστής OTG USB UDP,ΜΙΝΙ Drive λάμψης UDP OTG USB |
||
Micro OTG USB και Mini Metal USB Flash Drive 2.0 Χρήση από Android Phone
Πλεονέκτημα του USB flash drive OTG:
Το OTG usb είναι καλό για χρήση από υπολογιστή και τηλέφωνο, αυτό το σχήμα είναι Micro phone μπορεί να χρησιμοποιηθεί επίσης.
Βοηθάμε τους πελάτες να ανεβάσουν δεδομένα δωρεάν.
Όλες οι μονάδες USB είναι από κορυφαίους προμηθευτές ημιαγωγών.
Πραγματοποιούνται 100% πλήρης μνήμη και αυστηρές δοκιμές και επιθεωρήσεις.
Όλες οι μονάδες USB και οι κάρτες μνήμης είναι κατασκευασμένες από το μοντέρνο εργοστάσιο μας.
Δεν υπάρχει μεσάζων, η εργοστασιακή τιμή κάνει την επιχείρησή σας πιο ανταγωνιστική.
Σας υποστηρίζουμε τέλεια υπηρεσία μετά την πώληση κάνει την επιχείρησή σας ευκολότερη.
Υποστηρίζουμε την επιχείρησή σας και να πάρει κοινή ανάπτυξη, υποστηρίζουμε επίσης καμία MOQ και δείγματα χύδην πολύ γρήγορη παράδοση πάρα πολύ.
Ειδικότηταof OTGΔίσκος flash USB
1Η χρήση του USB είναι πολύ απλή και βολική.
Κατά τη χρήση, χωρίς οδηγό, χωρίς εξωτερική παροχή ρεύματος, plug and play, live plugging and unplugging
2Το μεγαλύτερο χαρακτηριστικό του U δίσκου είναι ότι είναι μικρό και εύκολο να μεταφερθεί.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την αποθήκευση φωτογραφιών, δεδομένων και εικόνων, με μια έκταση μόλις 1 τετραγωνικό εκατοστό, εύκολο να μεταφερθεί,
κατάλληλο για ασύρματη πληροφορική και κινητό γραφείο, βελτιώνοντας σημαντικά την αποτελεσματικότητα και καθιστώντας την ανθρώπινη ζωή πιο βολική
3Η ασφάλεια του δίσκου είναι καλή.
Με το ζόρι θα αφήσει νερό ή σκόνη να διεισδύσει και δεν θα γρατζουνιστεί.
4Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης
Ειδικότηταof OTGΔίσκος flash USB
| Αριθμός | Τροφοδοσία |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB |
| Χρώμα σώματος | ασημένιο |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Λογότυπο | Λέιζερ, αποτύπωση. |
| Μέγεθος | 47.5*39*8mm |
| Πορτ USB | UDP +Android |
| USB | USB 2.0 και USB 3.0 |
| Τροποποιημένο | 1pc μπορεί να σας βοηθήσει λέιζερ λογότυπο |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ονομασία IC | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |
![]()
![]()
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1- Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας παραγωγής: | |||||||
| Δυναμικότητα | Ο Υψίστερος | Το ελάχιστο | Φόρμα | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Δυναμικότητα | Δυναμικότητα | Γράφει | Διαβάζοντας | Γράφει | Διαβάζοντας | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2Σημείωση. | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, παραγγελία αρχείου αντιγραφής του πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, ποσοστό ελαττώματος δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Ηλεκτρονικές μονάδες USB χρόνος παραγωγής δεσμευόμαστε για την περίοδο:
MOQ: απεριόριστο
Χρόνος παράδοσης μικρής παραγγελίας: 3 ημέρες (πλέον δύο ημέρες με LOGO)
Τυπωμένο LOGO Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: απεριόριστη
Μονάδα PVC ανοιχτή MOQ: Συνήθως η χονδρική ποσότητα λιγότερο από 2.000 κομμάτια πρέπει να πληρώσουν USD50 κόστος μούχλας
Περισσότερα από 2.000 κομμάτια μπορεί να είναι δωρεάν χρέωση μούχλας
Ποσότητα:1000 -5000/τμήμα Χρόνος παράδοσης: 4-6 εργάσιμες ημέρες (με LOGO συν 2 ημέρες)
Ποσότητα:5000 -10000/τμήμα Χρόνος παράδοσης: 6-8 εργάσιμες ημέρες (με LOGO συν 3 ημέρες)
Ποσότητα:10000 -30000/τμήμα Χρόνος παράδοσης:15 εργάσιμες ημέρες (με LOGO συν 4 ημέρες)
Περισσότεροι από 50000 / κομμάτι και περισσότερο χρόνο παραγωγής για να συζητήσετε το χρόνο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
Πάνω από χρόνο παράδοσης μετά από το δείγμα σας επιβεβαιώσει και την παραλαβή της κατάθεσης σας.
Η διαδικασία δοκιμής των φλας τσιπ
1Δοκιμασμός τσιπς
2. SMT
3. Καλλιέργεια χόρτων
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφή
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα δοκιμής
11- Καθαρό / QA
12Συσκευάζω.
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Ερώτηση 1: Μπορούμε να παραγγείλουμε ένα δείγμα για δοκιμή ποιότητας πριν από την παραγγελία χύδην;
Α: Η παραγγελία δείγματος είναι αποδεκτή. Υποστηρίζουμε να στείλουμε δείγμα 1pcs.
Ε2: Μπορούμε να κάνουμε μια μικτή παραγγελία;
Α: Είναι εντάξει. Μπορείς να αναμείξειςχρώμα σώματος και μνήμη flash για να κάνει την τάξη, αν μεγάλη ποσότητα μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε προσαρμοσμένο χρώμα πάρα πολύ.
Ε3: Μπορούμε να έχουμε το λογότυπο της εταιρείας μας στα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε εκτύπωση οθόνης, χαρακτική με λέιζερ, θερμή γραμματογράφηση, πλήρη χρωματική εκτύπωση κλπ.
Ε: Τα δείγματα χρειάζονται πληρωμή;
Α: Αν μόνο δείγματα εικονικών και το λογότυπο λέιζερ και το λογότυπο εκτύπωσης CMYK μπορούμε να σας υποστηρίξουμε δωρεάν για να κάνετε δείγματα.
Ε5: Μπορούμε να σχεδιάσουμε κουτί δώρων με τις δικές μας ιδέες;
Α: Ναι, απλά παρέχετε τις ιδέες σας, μπορούμε να κάνουμε το πακέτο όπως τα αιτήματά σας.
Ε6: Πόσο καιρό μπορώ να πάρω τα δείγματα;
Απ: Συνήθως σχήματα λέιζερ ή CMYK δείγματα εκτύπωσης μπορεί να κάνει σε σας μέσα σε μία ημέρα, εκτύπωση οθόνης να κάνει σε σας μέσα σε 2 ημέρες.
Ε7: Ποιο λογισμικό δοκιμών χρησιμοποιείτε για τα φλας τσιπ;
Α: Όλες οιUSBτα flash chips είναιΠέρασετο H2δοκιμές·Όλες οι κάρτες TF και SD έχουν περάσει το τεστ H2.Υποσχόμαστε 100% πέρασε το λογισμικό H2.
Ε8: Ποια πιστοποίηση έχει το εργοστάσιό σας;
Α: Έχουμε: CE, FCC,ROHS,REACHπιστοποιητικότων προϊόντων, το εργοστάσιο μας έχουν επίσηςΠέρασε τοSGS, TUV, HQTSΈλεγχος.
Ε: Πώς να πληρώσετε;
Α:ΠληρωμήΧρήσηΤ/Τ Τράπεζα, μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, 30% προκαταβολή πληρωμένηπριν από την παραγωγή,70% υπόλοιπο πληρωμένο πριν από την αποστολή.
Ε10: Πόσος είναι ο χρόνος παραγωγής;
Α: ΔείγματαΟ χρόνος είναι συνήθως2 ημέρες, χονδρικές φορές φαίνεται πόσο μεγάλο για την ποσότητα σας, με βάσηΤάξη1000pcs είναι 5-7 ημέρες.Για τα δείγματα και τα δείγματα pp μπορούμε να σας στείλουμε φωτογραφίες για να εγκρίνετε επίσης μπορούμε να σας στείλουμε πραγματικά δείγματα για να εγκρίνετε.
Ε11: Πώς να αποσταλεί;
Για μικρή ποσότητα nΣυνήθως τα στέλνουμε με ταχυδρομείο.μέσω του ταχυδρομείου μας,Επίσης μπορεί Ναυτιλίαμέσωιδιοκτησία του πελάτηπρος τα εμπρόςκαι δικός λογαριασμός για να στείλει έξω, μεγάλη ποσότητα μπορεί να αποστέλλονται με αεροπορική ή ναυτιλία από τη θάλασσα.
Ε12: Πόση είναι η εγγύηση;
Η εγγύηση όλων των προϊόντων μας είναι ένα έτος μετά την αποστολή των αγαθών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928