|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Μέταλλο | Λογότυπο: | Λέιζερ και τυπωμένη ύλη |
|---|---|---|---|
| Μνήμη: | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB | Χρώμα σώματος: | Ασήμι |
| Μεταφόρτωση δεδομένων: | Ναί | Ρύθμιση κωδικού πρόσβασης: | Ναί |
| Μέγεθος USB: | 42*12*5 χλστ | Λειτουργικός: | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4κλπ. |
| Επισημαίνω: | Drive λάμψης μετάλλων USB 8GB 16GB,Drive λάμψης μετάλλων USB λογότυπων λέιζερ,COem 2 |
||
Μεταλλικό USB Flash Drive με Λογότυπο Laser Ασημί USB 2.0 Στικάκι Μνήμης 2GB 4GB 8GB 16GB
Πλεονέκτημα:
Αυτά τα σχήματα USB είναι κατασκευασμένα από ασήμι, πολύ ωραία όψη.
Εσωτερικά τα UDP είναι αδιάβροχα, τσιπ μνήμης βαθμού Α.
Πάρτε αυτό το USB flash drive για ταξίδι, με τη βοήθεια της πυξίδας δεν θα χαθείτε ποτέ.
Όταν η κάμερά σας ξεμείνει από μνήμη, μπορείτε να αποθηκεύσετε τις φωτογραφίες και σε αυτό το USB, αυτό το στυλ USB disk είναι η καλύτερη επιλογή για τους ταξιδιώτες της υπαίθρου.
| Κωδικός είδους | M-0018 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | Ασημί |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Λογότυπο | Εκτύπωση ή laser |
| Μέγεθος | 42*12*5MM |
| Θύρα USB | USB 2.0 |
| MOQ | 1 τεμάχιο μπορεί να έχει λογότυπο laser |
| Εσωτερική μνήμη Flash | UDP 2.0 |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, κ.λπ. |
| Έλεγχος τσιπ | Όλα πέρασαν τον έλεγχο H2 (τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Η υψηλότερη | Η ελάχιστη | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Σημείωση | |||||||
| 1) Τα παραπάνω περιεχόμενα αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχεία κατά παραγγελία, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθορίζεται σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Η αποδεκτή περιοχή απώλειας στη σύγκριση εγγράφων (H2) εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Η Διαδικασία Ελέγχου Τσιπ Flash
1. Έλεγχος τσιπ
2. SMT
3. Αποκοπή
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Έλεγχος H2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Laser
9. Συναρμολόγηση
10. Έλεγχος χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
Οδηγίες Παραγγελίας
1. Επιλογή σχήματος
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Αποστολή λεπτομερειών OEM σε εμάς
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Επιβεβαίωση τιμής
6. Αποστολή τιμολογίου υπογεγραμμένου και προκαταβολή 30%
7. Δημιουργία πραγματικού δείγματος
8. Έγκριση δειγμάτων
9. Μαζική παραγωγή
10. Έλεγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λήψη αγαθών και υπηρεσίες πωλήσεων
Συσκευασία:
Κανονικά η συσκευασία είναι Polybag, ή μικρό λευκό κουτί, το λευκό κουτί θα ταιριάζει με το μέγεθος των προϊόντων.
Επίσης, η συσκευασία μπορεί να γίνει κατά παραγγελία σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη για προσαρμοσμένο κουτί συσκευασίας.
Πιστοποίηση:
Πιστοποιητικό ROHS, πιστοποιητικό CE και πιστοποιητικό FC
Έχουμε επίσης περάσει την έκθεση ελέγχου SGS, TUV, HQTS, κ.λπ.
| Κανονικά σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO με κανονικά σχήματα | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM σχήματα με υλικό PVC άνοιγμα καλουπιού | |||||
| Χρόνος ανοίγματος καλουπιού μοντέλου PVC με δείγματα 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Θα διαπραγματευτεί |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928