|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Μέταλλο + Πλαστικό | Μέγεθος: | 45*12,8*6,8 χλστ |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | ασημί + μαύρο / ασημί + κόκκινο κ.λπ | Συνδετήρας: | Android + USB |
| Λάμψη: | ΜΙΝΙ UDP | Συσκευασία: | Πολυβαλμαφίο |
| Λογότυπο: | Λέιζερ ή τυπωμένη ύλη | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Επισημαίνω: | 512GB αρρενωπά Drive λάμψης OTG USB,Drive λάμψης 256GB 512GB OTG USB,ΜΙΝΙ ραβδί OTG UDP USB αρρενωπό |
||
Στικάκια USB OTG Laser Logo Android Πλήρης Μνήμης Ποιότητας Grade A
Πλεονέκτημα του OTG USB flash drive για κινητά τηλέφωνα:
Τα OTG USB είναι καλά για χρήση από υπολογιστή και τηλέφωνο, αυτά τα σχήματα μπορούν να χρησιμοποιηθούν από Android τηλέφωνα.
Το κομμάτι Android μπορεί να ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ από όλα τα τηλέφωνα που έχουν σύνδεση Android.
Εσωτερικά χρησιμοποιούνται mini UDP
Βοηθάμε τους πελάτες να ανεβάσουν δεδομένα δωρεάν
Το μέταλλο είναι καλό για εκτύπωση και λογότυπο laser, μπορεί να γίνει λογότυπο laser, μεταξοτυπία και εκτύπωση πλήρους χρώματος, εκτύπωση UV.
Εισαγωγή του OTG USB flash drive για κινητά τηλέφωνα:
| Κωδικός είδους | OTG-0011 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο, Ασημί, Λευκό, Κόκκινο, Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο, κ.λπ. |
| Υλικό | Μέταλλο + Πλαστικό |
| Λογότυπο | Laser, Εκτύπωση |
| Μέγεθος | 45*12.8*6.8mm |
| Θύρα USB | USB + Android |
| USB | USB 2.0 και USB 3.0 |
| MOQ | 1 τεμάχιο μπορεί να σας βοηθήσει με λογότυπο laser |
| Μάρκα Chip | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, κ.λπ. |
| Έλεγχος Chip | Όλα πέρασαν τον έλεγχο H2 (Chip Grade A, Πλήρης Μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση Δεδομένων | 10 Χρόνια |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
Χρόνος παραγωγής USB flash drives στον οποίο δεσμευόμαστε:
MOQ: απεριόριστο
Χρόνος παράδοσης μικρής παραγγελίας: 3 ημέρες (συν δύο ημέρες με ΛΟΓΟΤΥΠΟ)
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για εκτύπωση ΛΟΓΟΤΥΠΟΥ: απεριόριστο
Άνοιγμα καλουπιού PVC MOQ: Συνήθως η ποσότητα χύμα μικρότερη από 2.000 τεμάχια χρειάζεται πληρωμή κόστους καλουπιού 50 USD
Περισσότερα από 2.000 τεμάχια μπορούν να είναι δωρεάν χρέωση καλουπιού
Ποσότητα: 1000 -5000/τεμάχιο Χρόνος παράδοσης: 4-6 εργάσιμες ημέρες (με ΛΟΓΟΤΥΠΟ συν 2 ημέρες);
Ποσότητα: 5000 -10000/τεμάχιο Χρόνος παράδοσης: 6-8 εργάσιμες ημέρες (με ΛΟΓΟΤΥΠΟ συν 3 ημέρες);
Ποσότητα: 10000 -30000/τεμάχιο Χρόνος παράδοσης: 15 εργάσιμες ημέρες (με ΛΟΓΟΤΥΠΟ συν 4 ημέρες)
Περισσότερα από 50000/τεμάχιο και περισσότερος χρόνος παραγωγής για συζήτηση του χρόνου σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
Ο παραπάνω χρόνος παράδοσης μετά την επιβεβαίωση του δείγματός σας και την παραλαβή της κατάθεσής σας.
Πιστοποίηση:Πιστοποιητικό ROHS, Πιστοποιητικό CE και Πιστοποιητικό FC
Συσκευασία:Κανονικά η συσκευασία είναι Polybag, επίσης μπορεί σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη να χρησιμοποιηθεί οποιοδήποτε κουτί συσκευασίας.
Η Διαδικασία Ελέγχου Chip Flash
1. Έλεγχος Chip
2. SMT
3. Απομάκρυνση
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Έλεγχος H2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Laser
9. Συναρμολόγηση
10. Έλεγχος Χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
Οδηγός Παραγγελίας
1. Επιλογή σχημάτων
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Αποστολή λεπτομερειών OEM σε εμάς
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Επιβεβαίωση τιμής
6. Αποστολή υπογεγραμμένου τιμολογίου και κατάθεση 30%
7. Δημιουργία πραγματικού δείγματος
8. Έγκριση δειγμάτων
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λήψη αγαθών και υπηρεσία πωλήσεων
USB flash drives χρόνος παραγωγής wε δεσμευόμαστε για την περίοδο:
MOQ: απεριόριστο για κανονικά σχήματα
Χρόνος παράδοσης μικρής παραγγελίας: 3 ημέρες (συν δύο ημέρες με ΛΟΓΟΤΥΠΟ)
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για εκτύπωση ΛΟΓΟΤΥΠΟΥ: απεριόριστο
MOQ ανοίγματος καλουπιού PVC:
Συνήθως η ποσότητα χύμα μικρότερη από 2.000 τεμάχια χρειάζεται πληρωμή κόστους καλουπιού 50 USD
Περισσότερα από 2.000 τεμάχια μπορούν να είναι δωρεάν χρέωση καλουπιού
Το πρότυπο με ΛΟΓΟΤΥΠΟ: T / T 3-4 ημέρες μετά την πληρωμή
Ποσότητα: 1000 -5000/τεμάχιο Χρόνος παράδοσης: 4-6 εργάσιμες ημέρες (με ΛΟΓΟΤΥΠΟ συν 2 ημέρες);
Ποσότητα: 5000 -10000/τεμάχιο Χρόνος παράδοσης: 6-8 εργάσιμες ημέρες (με ΛΟΓΟΤΥΠΟ συν 3 ημέρες);
Ποσότητα: 10000 -30000/τεμάχιο Χρόνος παράδοσης: 15 εργάσιμες ημέρες (με ΛΟΓΟΤΥΠΟ συν 4 ημέρες)
Περισσότερα από 50000/τεμάχιο και περισσότερος χρόνος παραγωγής για συζήτηση του χρόνου σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
Ο παραπάνω χρόνος παράδοσης μετά την επιβεβαίωση του δείγματός σας και την παραλαβή της κατάθεσής σας.
Συσκευασία:
Κανονικά η συσκευασία είναι Polybag, ή μικρό λευκό κουτί, το λευκό κουτί θα ταιριάζει με το μέγεθος του προϊόντος για να κατασκευαστεί.
Επίσης, η συσκευασία μπορεί σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη να κατασκευαστεί κατά παραγγελία το κουτί συσκευασίας.
Πιστοποίηση:
Πιστοποιητικό ROHS, Πιστοποιητικό CE και Πιστοποιητικό FC
Έχουμε επίσης περάσει την έκθεση ελέγχου SGS, TUV, HQTS, κ.λπ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928