|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | πλαστικό + μέταλλο | Μνήμη: | 512G 1TB |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα αποθέματος | Λογότυπο: | Λέιζερ και τυπωμένη ύλη |
| Θύρα USB: | USB 2,0 και USB 3,0 | Flash chips: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron κ.λπ. |
| Εκτός από τα στοιχεία: | Πάνω από 10 χρόνια | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος: | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Επισημαίνω: | Drive λάμψης της FCC 50MB/S 3,0 USB,Drive λάμψης 50MB/S 3 |
||
Εγκρίθηκε από την FCC 2.0 3.0 USB Flash Drive 512G 1TB 50MB/S USB Stick
1TB USB Flash Drive Γρήγορη ταχύτητα USB 3.0 Σταθερή Flash Μνήμη Ποιότητα USB Stick
Πλεονέκτημα:
Αυτή η μονάδα μνήμης USB 1TB είναι η μεγαλύτερη μνήμη που μπορείτε να επιλέξετε.
Κάνουμε USB flash μνήμη 1TB μπορεί να αντιγράψει και να αποθηκεύσει βίντεο, σταθερή ταινία, όλα τα αρχεία μπορεί και να το ανοίξει πολύ γρήγορα.
Αυτό το USB μπορεί να κάνει USB 2.0 και USB 3.0 και τα δύο
Η ποιότητα του φλας είναι πιο σταθερή και πολύ γρήγορη.
Μπορούν OEM λογότυπο για μικρή ποσότητα, χωρίς MOQ
| Αριθμός | P-0090 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 512GB/1TB όλη μνήμη CAN OEM |
| Χρώμα σώματος | Ασημένιο/Χρυσό/Μπλε κλπ. |
| Υλικό | Πλαστικό + μέταλλο |
| Λογότυπο | Λέιζερ / εκτύπωση, όλα μπορούν να προσαρμοστούν |
| Μέγεθος USB | 51.5*20.5*12.1MM |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ετικέτα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
| Ταχύτητα γραφής | USB 3.0 50-80MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 3.0 80-100MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1- Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας παραγωγής: | |||||||
| Δυναμικότητα | Ο Υψίστερος | Το ελάχιστο | Φόρμα | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Δυναμικότητα | Δυναμικότητα | Γράφει | Διαβάζοντας | Γράφει | Διαβάζοντας | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2Σημείωση. | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, παραγγελία αρχείου αντιγραφής του πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, ποσοστό ελαττώματος δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Δεσμεύσεις ποιότητας
Έχουμε αναπτύξει ένα σύστημα εγγράφων ελέγχου ποιότητας και έχουμε ένα τμήμα μηχανικής ανίχνευσης φλας ήχου.
Κάθε προϊόν έχει τρεις φορές ανίχνευση QC ένα προς ένα.
Όλες οι παραγωγές μας έχουν ήδη περάσει το πιστοποιητικό CE, RoHS & FCC, το πιστοποιητικό όλα δείχνουν στην ιστοσελίδα μας.
Έχουμε ήδη έλεγχο που περνά κάποιο διάσημο πελάτη να στείλει τρίτη εταιρεία επιθεώρησης εδώ (όπως HQTS, TUV).
Προϊόντα που πωλούνται
Τα προϊόντα εξάγονται στη Νοτιοανατολική Ασία, τη Βόρεια Αμερική, τη Νότια Αμερική, την Ευρώπη και τη Μέση Ανατολή, δεκάδες χώρες και περιοχές,
και να διατηρήσει τη μακροπρόθεσμη και καλή συνεργασία με τον πελάτη πολλά χρόνια.
Οδηγία για τη σειρά θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.
Πώς να κάνετε την παραγγελία:
1Διάλεξε τα στυλ σου.
Πρώτα, βεβαιωθείτε για τις λεπτομέρειες σχετικά με τα προϊόντα, όπως το μοντέλο, το χρώμα, τον τρόπο εκτύπωσης, τη συσκευασία και την ποσότητα.
2. Προσφορά προϊόντων
Σας προσφέρουμε την τιμή σύμφωνα με τις λεπτομέρειες σας, επειδή η τιμή των φλας τσιπ είναι ασταθής, έτσι ώστε κάθε τιμή που προσφέρεται να ισχύει μόνο μια εβδομάδα κανονικά, η μεγαλύτερη ποσότητα τιμή μπορεί να συζητηθεί.
3. Παραγγελία αγοράς και επιβεβαίωση
Αφού επιβεβαιώσετε την τιμή και τα έργα τέχνης και όλες τις λεπτομέρειες, θα σας στείλουμε τιμολόγιο για επιβεβαίωση, αφού επιβεβαιώσετε το τιμολόγιο και παρακαλώ κανονίστε 30% προκαταβολή.
4. Παραγωγή δείγματος
Συνήθως, το δείγμα παίρνει φωτογραφίες για να το επιβεβαιώσετε. Μόλις εγκρίνετε τις φωτογραφίες δείγματος, μπορούμε να ξεκινήσουμε την μαζική παραγωγή.και θα σας δώσουμε πραγματικό χρόνο αποστολής μαζικών αγαθών μετά την έγκριση των δειγμάτων.
5Όροι πληρωμής
Η πληρωμή μπορεί να γίνει μέσω Τ/Τ Τράπεζας, μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, 30% προκαταβολή μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας και το υπόλοιπο 70% πριν από την αποστολή.
6Όροι αποστολής
Για το Usb τα περισσότερα είναι με έκφραση, αν από την έκφραση μας προς τα εμπρός, θα σας δώσουμε το κόστος του φορτίου κατά τη στιγμή της προσφοράς, η χρέωση του φορτίου μεταφέρονται σε εμάς με το τιμολόγιο μαζί,Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε το ταχυδρομικό σας λογαριασμό ή να προωθήσετε για να στείλετε επίσης.
Σε μεγάλες ποσότητες, μπορείτε να επιλέξετε αεροπορικώς ή θαλάσσια.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928