|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | πλαστικό + μέταλλο | Μνήμη: | 512G/1TB |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος | Λογότυπο: | Λέιζερ και τυπωμένη ύλη |
| Θύρα USB: | USB 2,0 και USB 3,0 | Flash chips: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron κ.λπ. |
| Εκτός από τα στοιχεία: | Πάνω από 10 χρόνια | IC: | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Επισημαίνω: | Drive λάμψης ROHS 3,0 USB,Drive λάμψης ROHS 1TB 3 |
||
Στικάκι USB ROHS 1TB 2.0 3.0 Πλήρης Μνήμης Με Εκτύπωση Λογότυπου
Στικάκι USB 1TB Μεταλλικό Usb 3.0 Γρήγορη Ταχύτητα Σταθερή Ποιότητα Usb Stick
Πλεονέκτημα:
Το μεγαλύτερο πλεονέκτημα αυτού του στικ USB 1TB για εσάς είναι η αναφορά
Αυτό το USB μπορεί να λειτουργήσει τόσο σε USB 2.0 όσο και σε USB 3.0
Η ποιότητα του Flash είναι πιο σταθερή και πολύ γρήγορη.
Ολόκληρη η μνήμη του στικ USB μπορεί να αντιγράψει & αποθηκεύσει σταθερά οποιοδήποτε βίντεο και ταινία, όλα τα αρχεία μπορούν να ανοίξουν πολύ γρήγορα.
Δυνατότητα OEM λογότυπου με μικρή ποσότητα, χωρίς MOQ
| Κωδικός Είδους | M-0156 |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 512GB/1TB Όλη η μνήμη ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ OEM |
| Χρώμα Σώματος | Ασημί/Χρυσό/Μπλε, κ.λπ. |
| Υλικό | Πλαστικό + Μέταλλο |
| Λογότυπο | Laser/Εκτύπωση, Όλα μπορούν να προσαρμοστούν |
| Μέγεθος USB | 53.5*22*8.6MM |
| Μάρκα Chip | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Μάρκα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI, κ.λπ. |
| Έλεγχος Chip | Όλα πέρασαν τον έλεγχο H2 (Chip Βαθμού Α, Πλήρης Μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
| Ταχύτητα Εγγραφής | USB 3.0 50-80MB/S |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | USB 3.0 80-100MB/S |
| Διατήρηση Δεδομένων | 10 Χρόνια |
| Εγγύηση | 1 Χρόνος |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Δέσμευση Ποιότητας
Αναπτύξαμε ένα σύστημα εγγράφων ποιοτικού ελέγχου και διαθέτουμε ένα άρτιο τμήμα μηχανικής ανίχνευσης τσιπ flash.
Κάθε προϊόν έχει τρεις φορές έλεγχο QC ένας προς έναν.
Όλη η παραγωγή μας έχει ήδη περάσει το πιστοποιητικό CE, RoHS & FCC, τα πιστοποιητικά εμφανίζονται στον ιστότοπό μας.
Έχουμε ήδη ελέγχους που έχουν περάσει από διάφορους διάσημους πελάτες που στέλνουν εταιρείες τρίτων επιθεωρητών εδώ (όπως HQTS, TUV).
Πωλήσεις Προϊόντων
Τα προϊόντα εξάγονται στη Νοτιοανατολική Ασία, τη Βόρεια Αμερική, τη Νότια Αμερική, την Ευρώπη και τη Μέση Ανατολή, δεκάδες χώρες και περιοχές,
και διατηρούμε μακροχρόνια & καλή συνεργασία με τους πελάτες για πολλά χρόνια.
| Κανονικά Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα(Τεμάχια) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος Παραγωγής(ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM Λογότυπο με Κανονικά Σχήματα | |||||
| Ποσότητα(Τεμάχια) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος Παραγωγής(ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα με άνοιγμα καλουπιού από υλικό PVC | |||||
| Άνοιγμα καλουπιού μοντέλου PVC με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα(Τεμάχια) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος Παραγωγής(ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Κατόπιν Συνεννόησης |
Πώς να κάνετε παραγγελία:
1. Επιλέξτε τα στυλ σας
Πρώτα, βεβαιωθείτε για τις λεπτομέρειες σχετικά με τα προϊόντα, όπως το Μοντέλο, το Χρώμα, τον Τρόπο εκτύπωσης, τη Συσκευασία και την Ποσότητα. Για προσαρμοσμένη παραγγελία, στείλτε μας τις λεπτομέρειες (αρχεία λογότυπου παρακαλώ σε μορφή AI).
2. Προσφορά προϊόντων
Σας προσφέρουμε τιμή σύμφωνα με τις λεπτομέρειες σας, επειδή η τιμή των τσιπ flash είναι ασταθής, οπότε κάθε προσφερόμενη τιμή ισχύει μόνο για μία εβδομάδα κανονικά, η τιμή για μεγαλύτερη ποσότητα μπορεί να συζητηθεί.
3. Εντολή αγοράς και επιβεβαίωση
Αφού επιβεβαιώσετε την τιμή και το έργο τέχνης και όλες τις λεπτομέρειες, θα σας στείλουμε τιμολόγιο για επιβεβαίωση, αφού επιβεβαιώσετε το τιμολόγιο, παρακαλούμε κανονίστε προκαταβολή 30%.
4. Παραγωγή δείγματος
Κανονικά, το δείγμα λαμβάνει φωτογραφίες υψηλής ευκρίνειας για να τις επιβεβαιώσετε, μόλις εγκρίνετε τις φωτογραφίες του δείγματος, μπορούμε να ξεκινήσουμε τη μαζική παραγωγή και θα σας δώσουμε τον πραγματικό χρόνο αποστολής των μαζικών αγαθών μετά την έγκριση των δειγμάτων.
5. Όροι Πληρωμής
Η πληρωμή μπορεί να γίνει με T/T Bank, Μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, προκαταβολή 30% μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας και το υπόλοιπο 70% πριν από την αποστολή.
6. Όροι Αποστολής
Για τα USB, τα περισσότερα είναι με express, αν μέσω του δικού μας μεταφορέα Express, θα σας δώσουμε το κόστος μεταφοράς κατά την προσφορά, η χρέωση μεταφοράς μεταβιβάζεται σε εμάς μαζί με το τιμολόγιο, μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε τον δικό σας λογαριασμό express ή μεταφορέα για να στείλετε.
Σε μεγάλες ποσότητες, μπορείτε να επιλέξετε αεροπορικώς ή θαλασσίως.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928