|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | πλαστικό + μέταλλο | Μέγεθος: | 58*20*11MM |
|---|---|---|---|
| Λογότυπο: | Λέιζερ και τυπωμένη ύλη | Συσκευασία: | ΚΙΒΏΤΙΟ PP |
| Λάμψη: | με των οδηγήσεων κόκκινου χρώματος ή χωρίς | Γράψιμο: | 50-80MB/S |
| Ανάγνωση: | 80-100MB/S | Λειτουργικός: | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
| Επισημαίνω: | Drive λάμψης 100MB/S 128GB 3,0 USB,Drive λάμψης 100MB/S 3 |
||
Ανάβασμα δεδομένων 128GB 3.0 USB Flash Drive Ανώτατη ταχύτητα ανάγνωσης Γράψεως 100MB/S
USB Flash Drive 3.0 Ανάβασμα δεδομένων υψηλής ταχύτητας ανάγνωση και εγγραφή
Πληροφορίες για τα προϊόντα:
USB Flash Drive 3.0 φορτώνοντας δεδομένα υψηλής ταχύτητας ανάγνωση και εγγραφή
Αυτό το σχήμα USB Twist μπορεί να γίνει από το USB 2.0 και το USB 3.0
Η μεταλλική θήκη μπορεί να περιστραφεί 360 μοίρες ευέλικτα τοποθετείται στον υπολογιστή για την φόρτωση δεδομένων από τον χρήστη.
Η μεταλλική θήκη μπορεί να είναι καλή για εκτύπωση λογότυπου και λογότυπο λέιζερ επίσης,
Τόσα πολλά χρώματα σώματος μπορούν να ταιριάξουν με το αίτημα του πελάτη.
Γρήγορος χρόνος παραγωγής μπορεί να τελειώσει πολύ γρήγορα για να ανταποκριθεί στον πελάτη επείγον χρόνο αποστολής.
| Αριθμός | Π-0001 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 64MB/128MB/256MB/512MB/1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο/Λευκό/Κίτρινο C/Κόκκινο/Πορφυρό/Πράσινο/Γαλάζιο/Παρτοκαλί/Εξατομικευμένο |
| Υλικό | πλαστικό + μεταλλικό περίβλημα |
| Λογότυπο | Εκτύπωση/Λάιζερ/Αναπροσαρμοσμένη |
| Μέγεθος USB | 58*20*11MM |
| Ονομασία της μάρκας | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Ονομασία IC | Alcor/Chipsbrand/SMI, κλπ. |
| Πιστοποιητικό | CE FCC ROHS |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-12MB/S· USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S· USB 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | Ελάχιστο 10 έτη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
Δεσμεύσεις ποιότητας
Έχουμε αναπτύξει ένα σύστημα εγγράφων ελέγχου ποιότητας, και έχουμε ένα τμήμα μηχανικής ανίχνευσης φλας ήχου. Κάθε προϊόν έχει τρεις φορές ανίχνευση QC ένα προς ένα.
Όλες οι παραγωγές μας έχουν ήδη περάσει το πιστοποιητικό CE, RoHS & FCC, το πιστοποιητικό όλα δείχνουν στην ιστοσελίδα μας.
Έχουμε ήδη έλεγχο που περνά κάποιο διάσημο πελάτη να στείλει τρίτη εταιρεία επιθεώρησης εδώ (όπως HQTS, TUV).
Προϊόντα που πωλούνται
Τα προϊόντα εξάγονται στη Νοτιοανατολική Ασία, τη Βόρεια Αμερική, τη Νότια Αμερική, την Ευρώπη και τη Μέση Ανατολή, δεκάδες χώρες και περιοχές,και να κρατήσει τη μακροπρόθεσμη και καλή συνεργασία με τον πελάτη πολλά χρόνια.
Ηλεκτρονικές μονάδες USB χρόνος παραγωγής δεσμευόμαστε για την περίοδο:
MOQ: απεριόριστο
Χρόνος παράδοσης μικρής παραγγελίας: 3 ημέρες (πλέον δύο ημέρες με LOGO)
Τυπωμένο LOGO Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: απεριόριστη
Μονάδα PVC ανοιχτή MOQ: Συνήθως η χονδρική ποσότητα λιγότερο από 2.000 κομμάτια πρέπει να πληρώσουν USD50 κόστος μούχλας
Περισσότερα από 2.000 κομμάτια μπορεί να είναι δωρεάν χρέωση μούχλας
Το πρότυπο με LOGO: T / T 3-4 ημέρες μετά την πληρωμή
Ποσότητα:1000 -5000/τμήμα Χρόνος παράδοσης: 4-6 εργάσιμες ημέρες (με LOGO συν 2 ημέρες)
Ποσότητα:5000 -10000/τμήμα Χρόνος παράδοσης: 6-8 εργάσιμες ημέρες (με LOGO συν 3 ημέρες)
Ποσότητα:10000 -30000/τμήμα Χρόνος παράδοσης:15 εργάσιμες ημέρες (με LOGO συν 4 ημέρες)
Περισσότεροι από 50000 / κομμάτι και περισσότερο χρόνο παραγωγής για να συζητήσετε το χρόνο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
Πάνω από χρόνο παράδοσης μετά από το δείγμα σας επιβεβαιώσει και την παραλαβή της κατάθεσης σας.
Πιστοποίηση:Πιστοποιητικό ROHS, πιστοποιητικό CE και πιστοποιητικό FC
Συσκευή:Συνήθως συσκευάζονται με Polybag, μπορούν επίσης σύμφωνα με το δικό σας αίτημα να χρησιμοποιήσουν οποιοδήποτε κουτί συσκευασίας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928