|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Ανοικτή φόρμα από το PVC | Λογότυπο: | Μπορέστε να τυπώσετε επίσης μπορεί καμένος μαζί με τη φόρμα PVC |
|---|---|---|---|
| Τύπος λάμψης: | PCBA + μέταλλο | Θύρα USB: | USB 2,0 και USB 3,0 |
| Ικανότητα: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB | Δοκιμή λάμψης: | Όλοι περνούν τη δοκιμή H2 |
| Εμπορικό σήμα λάμψης: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Πιστοποιητικό: | CE/FCC/ROHS |
| Επισημαίνω: | Χαρακτήρας κινουμένων σχεδίων USB,2.0 Cartoon Character USB,Μονάδες Flash 3.0 Cartoon Characters |
||
Προσαρμοσμένο καλούπι ανοιχτού τύπου PVC με χαρακτήρα κινουμένων σχεδίων USB 2.0 και 3.0 Fast
Πλεονέκτημα του USB Flash Drive Minion Cartoon:
Χαριτωμένο σχήμα USB flash drive Minions Cartoon pvc.
Μπορούμε να φτιάξουμε οποιοδήποτε δημοφιλές σχήμα χαρακτήρα κινουμένων σχεδίων από τηλεόραση ή ταινία από PVC.
Όπως αυτό το καρτούν, και baby sponge, page, κ.λπ., οποιαδήποτε σχήματα.
Σχεδιάζουμε έργα τέχνης από PVC πολύ γρήγορα, μετά τη λήψη του σχεδίου του πελάτη, περίπου 2 ώρες μπορούν να εκδοθούν.
Τα καλούπια PVC είναι ανοιχτά, βολικά και σε καλή τιμή, το κόστος καλουπιού είναι χαμηλό.
Μπορούμε να προσαρμόσουμε οποιαδήποτε σχήματα σύμφωνα με τις φωτογραφίες, τα σχέδια και τα πραγματικά προϊόντα του πελάτη.
Είμαστε εργοστάσιο, χωρίς ενδιάμεσο προμηθευτή, η τιμή είναι η καλύτερη και η ποιότητα μπορεί να υποσχεθεί.
Η εγγύηση είναι ένα έτος από την ημέρα αποστολής, ή μεγαλύτερη μπορείτε να μας ενημερώσετε.
Η μεταφόρτωση δεδομένων υποστηρίζει τον πελάτη δωρεάν.
Συσκευασία Polybag ή συσκευασία Zipper bag, προσαρμοσμένη συσκευασία, μπορούμε όλοι να υποστηρίξουμε τον πελάτη.
Γρήγορες λεπτομέρειες του Minion Cartoon pvc usb flash drive:
| Αριθμός αντικειμένου | PV-0060 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | PVC |
| Λογότυπο | Κατασκευασμένο μαζί με καλούπι PVC και εκτύπωση |
| MOQ | 10 τεμάχια μπορούν να ανοίξουν καλούπι πολύ γρήγορα |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, κ.λπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (τσιπ Βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντων και ταχύτητας προϊόντων: | |||||||
| Χωρητικότητα | Το υψηλότερο | Το ελάχιστο | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχεία παραγγελίας, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθοριστεί σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Η δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
![]()
Συσκευασία:
1.Η τυπική συσκευασία είναι Polybag, ή μικρό λευκό κουτί, το λευκό κουτί θα ταιριάζει με το μέγεθος των προϊόντων.
2.Μπορεί επίσης να προσαρμοστεί η συσκευασία blister + χαρτί cmyk print.
3.Μπορεί επίσης σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη να κατασκευαστεί το κουτί συσκευασίας, cmyk print για όλες τις πλευρές του κουτιού επίσης.
Πιστοποίηση:
1.Όλες οι παραγωγές έχουν περάσει τις δοκιμές CE, FCC, RoHs και έχουν λάβει το Πιστοποιητικό.
2.Τα προϊόντα μπαταριών έχουν περάσει όλες τις δοκιμές 38.3 και MSDS επίσης.
3.Εμείς το εργοστάσιο έχουμε περάσει επίσης τον έλεγχο των SGS, TUV, HQTS.
Η Διαδικασία Δοκιμής Τσιπ Flash
1. Δοκιμή τσιπ
2. SMT
3. Αποκοπή
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Laser
9. Συναρμολόγηση
10. Δοκιμή χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
| Κανονικά σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM Λογότυπο με κανονικά σχήματα | |||||
| Ποσότητα (τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα με άνοιγμα καλουπιού από υλικό PVC | |||||
| Χρόνος ανοίγματος καλουπιού μοντέλου PVC με δείγματα 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Ε1: Θα μπορούσαμε να παραγγείλουμε ένα δείγμα για δοκιμή ποιότητας πριν από μαζική παραγγελία;
Α: Η παραγγελία δείγματος είναι αποδεκτή. Υποστηρίζουμε την αποστολή 1 δείγματος.
Ε2: Θα μπορούσαμε να κάνουμε μια μικτή παραγγελία;
Α: Είναι εντάξει. Μπορείτε να αναμίξετε χρώμα σώματος και μνήμη flash για να κάνετε παραγγελία, αν μεγάλη ποσότητα μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε προσαρμοσμένο χρώμα επίσης.
Ε3: Θα μπορούσαμε να έχουμε το λογότυπο της εταιρείας μας στα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε εκτύπωση μεταξοτυπίας, χάραξη λέιζερ, θερμή σφράγιση, εκτύπωση πλήρους χρώματος, κ.λπ.
Ε4: Τα δείγματα χρειάζονται πληρωμή;
Α: Αν μόνο ψεύτικα δείγματα και λογότυπο λέιζερ και εκτύπωση λογότυπου CMYK μπορούμε να σας υποστηρίξουμε δωρεάν για να φτιάξετε δείγματα.
Ε5: Θα μπορούσαμε να σχεδιάσουμε κουτί δώρου με τις δικές μας ιδέες;
Α: Ναι, απλώς παρέχετε τις ιδέες σας. μπορούμε να φτιάξουμε τη συσκευασία σύμφωνα με τα αιτήματά σας.
Ε6: Πόσο καιρό μπορώ να πάρω τα δείγματα;
Α: Κανονικά σχήματα δείγματα με λέιζερ ή εκτύπωση CMYK μπορούν να σας φτιαχτούν εντός μιας ημέρας, εκτύπωση μεταξοτυπίας εντός 2 ημερών.
Ε7: Τι λογισμικό δοκιμών χρησιμοποιείτε για τα τσιπ flash;
Α: Όλα τα USB τσιπ flash πέρασαν τη δοκιμή H2; Όλες οι κάρτες TF SD πέρασαν
τη δοκιμή H2.
υποσχόμαστε 100% επιτυχία στο λογισμικό H2.Ε8: Τι πιστοποίηση έχει το εργοστάσιό σας;Α: Έχουμε: CE, FCC, ROHS, REACH πιστοποιητικό προϊόντων, εμείς το εργοστάσιο έχουμε επίσης περάσει τον έλεγχο
SGS
, TUV, HQTS.Ε9: Πώς πληρωμή;Α: Η πληρωμή χρησιμοποιεί
T/T Bank, Μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, προκαταβολή 30%
πριν από την παραγωγή,υπόλοιπο 70% πληρωμένο πριν από την αποστολή.Ε10: Πόσο καιρό διαρκεί η παραγωγή;Α: Ο χρόνος δειγμάτων είναι κανονικά 2 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής εξαρτάται από το πόσο μεγάλη είναι η ποσότητα σας, με βάση
την παραγγελία
1000 τεμαχίων είναι 5-7 ημέρες.Για δείγματα και δείγματα pp μπορούμε να σας στείλουμε φωτογραφίες για έγκριση, μπορούμε επίσης να σας στείλουμε πραγματικά δείγματα για έγκριση.Ε11: Πώς γίνεται η αποστολή;Για μικρή ποσότητα κανονικά αποστέλλεται με express μέσω του express forwarder μας, μπορεί επίσηςνα γίνει αποστολή
μέσω
του δικού σας
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928