|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Ανοικτή φόρμα από το PVC | Λογότυπο: | Μπορέστε να τυπώσετε επίσης μπορεί καμένος μαζί με τη φόρμα PVC |
|---|---|---|---|
| Τύπος λάμψης: | PCBA + μέταλλο | Θύρα USB: | USB 2,0 και USB 3,0 |
| Ικανότητα: | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB | Δοκιμή λάμψης: | Όλοι περνούν τη δοκιμή H2 |
| Εμπορικό σήμα λάμψης: | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Πιστοποιητικό: | CE/FCC/ROHS |
| Επισημαίνω: | Φλασάκι USB PVC,Συσκευή USB Flash από PVC με σχέδιο κινουμένων σχεδίων,Drive λάμψης συνήθειας USB |
||
Χαριτωμένο σχήμα χαρακτήρα κινουμένων σχεδίων από PVC USB flash drive USB 2.0 και 3.0
Πλεονέκτημα του USB Flash Drive με χαρακτήρες κινουμένων σχεδίων:
Τόσο χαριτωμένο σχήμα από Miniions Cartoon pvc usb flash drive.
Μπορούμε να φτιάξουμε οποιονδήποτε δημοφιλή χαρακτήρα κινουμένων σχεδίων από τηλεοπτικές ή κινηματογραφικές σειρές σε σχήματα από PVC.
Όπως αυτό το καρτούν, και το μωρό σφουγγάρι, η Πέιτζ, κ.λπ., οποιαδήποτε σχήματα.
Σχεδιάζουμε έργα τέχνης από PVC πολύ γρήγορα, μετά τη λήψη του σχεδίου του πελάτη, περίπου 2 ώρες μπορούμε να εκδώσουμε.
Τα καλούπια PVC ανοίγουν βολικά και σε καλή τιμή, το κόστος καλουπιού είναι χαμηλότερο από τα μεταλλικά και πλαστικά υλικά.
Μπορούμε να προσαρμόσουμε οποιαδήποτε σχήματα σύμφωνα με τις φωτογραφίες, τα σχέδια και τα πραγματικά προϊόντα του πελάτη.
Αν έχετε αρχεία PDF ή AI, είναι πολύ καλύτερο για να φτιάξετε και σχέδιο από PVC.
Είμαστε εργοστάσιο, χωρίς ενδιάμεσο προμηθευτή, η τιμή είναι η καλύτερη και η ποιότητα μπορεί να υποσχεθεί.
Η εγγύηση είναι ένα έτος από την ημέρα αποστολής, ή μεγαλύτερη μπορείτε να μας ενημερώσετε.
Η μεταφόρτωση δεδομένων υποστηρίζεται δωρεάν για τον πελάτη.
Γρήγορες λεπτομέρειες του usb με χαρακτήρες κινουμένων σχεδίων:
| Αριθμός αντικειμένου | PV-0059 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | PVC |
| Λογότυπο | Φτιαγμένο μαζί με καλούπι PVC και εκτύπωση |
| MOQ | 10 τεμάχια μπορούν να ανοίξουν καλούπι πολύ γρήγορα |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, κ.λπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (τσιπ Βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Η υψηλότερη | Η ελάχιστη | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχείο παραγγελίας, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθοριστεί σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Η δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
![]()
Συσκευασία:
1.Η τυπική συσκευασία είναι Polybag, ή μικρό λευκό κουτί, το λευκό κουτί θα ταιριάζει με το μέγεθος των προϊόντων για να φτιάξει.
2.Μπορεί επίσης να προσαρμοστεί η συσκευασία blister + χαρτί εκτύπωσης cmyk.
3.Μπορεί επίσης σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη να φτιάξει το κουτί συσκευασίας, εκτύπωση cmyk για όλες τις πλευρές του κουτιού επίσης.
Πιστοποίηση:
1.Όλες οι παραγωγές έχουν περάσει τις δοκιμές CE, FCC, RoHs και έχουν λάβει το Πιστοποιητικό.
2.Τα προϊόντα μπαταριών έχουν περάσει επίσης τις δοκιμές 38.3 και MSDS.
3.Εμείς το εργοστάσιο έχουμε περάσει επίσης τον έλεγχο των SGS, TUV, HQTS.
Η Διαδικασία Δοκιμής Τσιπ Flash
1. Δοκιμή τσιπ
2. SMT
3. Αποκοπή
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Laser
9. Συναρμολόγηση
10. Δοκιμή χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
| Κανονικά σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| Λογότυπο OEM με κανονικά σχήματα | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| Σχήματα OEM με άνοιγμα καλουπιού από υλικό PVC | |||||
| Χρόνος ανοίγματος καλουπιού μοντέλου PVC με δείγματα 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Θα διαπραγματευτεί |
Πώς να κάνετε παραγγελία:
1. Επιλέξτε τα στυλ σας
Πρώτον, βεβαιωθείτε για τις λεπτομέρειες σχετικά με τα προϊόντα, όπως το Μοντέλο, το Χρώμα, τον Τρόπο εκτύπωσης, τη Συσκευασία και την Ποσότητα. Προσαρμοσμένη κατασκευή, παρακαλούμε στείλτε μας τις λεπτομέρειες σας (αρχεία λογοτύπου παρακαλούμε φτιάξτε σε AI).
2. Προσφορά προϊόντων
Σας προσφέρουμε τιμή σύμφωνα με τις λεπτομέρειες σας, επειδή η τιμή των τσιπ flash είναι ασταθής, οπότε κάθε προσφερόμενη τιμή ισχύει μόνο για μία εβδομάδα κανονικά, η μεγαλύτερη ποσότητα τιμής μπορεί να συζητηθεί.
3. Εντολή αγοράς και επιβεβαίωση
Αφού επιβεβαιώσετε την τιμή και το έργο τέχνης και όλες τις λεπτομέρειες, θα σας στείλουμε τιμολόγιο για επιβεβαίωση, αφού επιβεβαιώσετε το τιμολόγιο και παρακαλούμε κανονίστε προκαταβολή 30%.
4. Παραγωγή δείγματος
Κανονικά το δείγμα παίρνει φωτογραφίες υψηλής ευκρίνειας για να επιβεβαιώσετε, μόλις εγκρίνετε τις φωτογραφίες του δείγματος μπορούμε να ξεκινήσουμε τη μαζική παραγωγή, και θα σας δώσουμε τον πραγματικό χρόνο αποστολής μαζικών αγαθών μετά την έγκριση των δειγμάτων.
5. Όροι πληρωμής
Η πληρωμή μπορεί να γίνει με T/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL και Alipay, προκαταβολή 30% μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας και το υπόλοιπο 70% πριν από την αποστολή.
6. Όροι αποστολής
Για USB τα περισσότερα είναι με express, αν με δικό μας Express forwarder, θα σας δώσουμε το κόστος μεταφοράς κατά την προσφορά, η χρέωση μεταφοράς μεταβιβάζεται σε εμάς μαζί με το τιμολόγιο, μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε τον δικό σας λογαριασμό express ή forwarder για να στείλετε επίσης.
Σε μεγάλες ποσότητες, μπορείτε να επιλέξετε αεροπορικώς ή θαλασσίως.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ivy Xiao
Τηλ.:: +86-13713531928